Celebrities Gossip Showbiz

Kur je Kourtney Kardashian i reklamon vetë produktet e tua! Bukuroshja pozon seksi…

Kourtney Kardashian postoi në Instagram të martën për të promovuar vitaminën e saj të re që synon të luftojë fryrjen. E veshur me një kostum rozë të nxehtë, çizme të zeza dhe flokët e saj të gjatë, ylli i realitetit 43-vjeçar bëri një stuhi në një version gjigant të gomës së fundit të markës së saj vitaminë.

“Thuaj lamtumirë fryrjes dhe përshëndetje Lemme Debloat lol”, ka shkruar ylli i Kardashians në postim. Mbishkrimi i Kourtney vazhdoi të nxirrte përfitimet e vitaminës së re. “Formuluar nga ekspertët me 2 probiotikë të studiuar klinikisht (dhe një prebiotik) për të reduktuar fryrjen dhe për të ndihmuar me tretjen (për t’u marrë ose para ose pas një vakti).”

Dhe ajo tha se është e shijshme. “Dhe ka shije si parajsë”, shkroi ajo, krahas një emoji. E lançuar më 11 tetor, ‘vitamina e parë në llojin e saj’ është produkti më i fundit nga Lemme, kompania e re e suplementeve të Kourtney.

Bukuroshja festoi së fundmi lançimin e markës, e cila synon të krijojë vitamina thelbësore për jetën e përditshme që kanë shije të mahnitshme dhe përmbajnë përbërës të mbështetur klinikisht. Aktualisht Lemme ka në dispozicion tre çamçakëz që synojnë të përmirësojnë energjinë, relaksimin dhe përqendrimin.