Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Kush është stilistja që u mundua të kopjonte veshjen e Paris Hilton?!

Së fundmi Dorit Kemsley është veshur si Paris Hilton ndërkohë që pozonte me nënën e trashëgimtares së hotelit, Paris Hilton në premierën e kostumeve të Halloween. 45-vjeçarja e ‘Real Housewife Of Beverly Hills’ ishte veshur veçanërisht me veshjen që edhe Paris Hilton kishte veshur në festën e ditëlindjes së saj të 21-të në vitin 2002.

Për ngjarjen e së martës mbrëma Dorit po pozonte së bashku me aktoren e saj të ‘Real Housewives Of Beverly Hills’, Kathy Hilton e cila është edhe nëna e Parisit. Në një moment Kathy dhe Dorit si ‘Paris’ madje u përkulën për t’i dhënë njëri-tjetrit puthje në ajër për kamerën.

Mwah: At one point Kathy and Dorit as 'Paris' even leaned playfully toward one another other to give each other air kisses for the camera

Kathy mbërriti në premierën e së martës mbrëma e veshur si një dentiste e cila kalon nga ‘Hunky Dory DDS’. Ata u shoqëruan nga motra e Kathy Kyle Richards e cila në fakt është në Halloween Kills.

Shumë kohë para se ajo të arrinte suksesin, Kyle ishte një aktore që fëmijë, dhe roli i saj i parë i madh ishte në filmin origjinal të Halloween të vitit 1978 të drejtuar nga John Carpenter. Kyle gjithashtu duhet të qëndrojë para kamerave së bashku me zonjën kryesore Jamie Lee Curtis, e cila po kthehet në krye të kastit të fotografisë së re.

Nënat dhe vajzat ishin diçka si një temë atë mbrëmje, pasi Jamie Lee ishte veshur si personazhi i nënës së saj Janet Leigh nga ‘Psycho’. Në filmin ‘Hitchcock’ të vitit 1960, personazhi i Janet, Marion Crane, u godit për vdekje nën dush nga personazhi i Anthony Perkins, Norman Bates. Si një shenjë e atij momenti ikonik të filmit, kostumi i premierës së Jamie Lee përfshinte një perde dushi të njollosur me gjak të varur mbi njërin krah.

Side by side: Kyle also got to stand for the cameras on Tuesday alongside the franchise's leading lady Jamie Lee Curtis who is back heading the cast of the new picture

Të famshëm të tjerë që kanë rikrijuar pamjen e ditëlindjes së 21-të të Parisit përfshijnë motrën e saj Nicky Hilton Rothschild si dhe Kendall Jenner.