Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Kush i njeh më mirë filmat e James Bond?!
@ the Movies • 15:43 09/10/2021
Të ftuar në këtë episod të "At The Movies" me Arta Sinamatin dhe Edi Hallaçin, ishin Eri Mane dhe Klemi Sinakoli për të diskutuar mbi filmin e fundit të agjentit 007, "No Time To Die". Ndërkohë, në këtë pjesë të emisionit me anë të disa pyetjeve me alternativa do të zbulojmë se kush nga ata i njohin më mirë filmat e James Bond. Eri Mane Klemi Sinakoli Arta Sinamati Edi Hallaçi Dj Wizii
Me orë të tëra para ekranit, Alma Çelaj na sugjeron filmat dhe serialet e saj të preferuar!
@ the Movies 16:45 23/10/2021
“At The Movies” na zbulon premierat që po transmetohen këtë javë në Cineplexx!
@ the Movies 16:40 23/10/2021
Regjisori Bujar Alimani zbulon gjithçka nga filmi më i ri “The Albanian Virgin”!
@ the Movies 15:50 16/10/2021
Edi dhe Arta ju njohin me premierat e filmave në Cinepelxx! Ja pse nuk duhen humbur…
@ the Movies 15:48 16/10/2021
Kush i njeh më mirë filmat e James Bond?!
@ the Movies 15:43 09/10/2021
“No Time To Die” tashmë në Cineplexx, ja arsyet se pse nuk duhet humbur!
@ the Movies 15:41 09/10/2021
“At The Movies” prezanton premierat më të fundit në “Cineplexx”!
@ the Movies 18:40 02/10/2021