Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Music Showbiz

Kush ishte grupi fatlum që iu bashkua Travis Scott në shfaqjen e njohur?!

Tetë herë i nominuari për çmime ‘Grammy’, reperi i njohur Travis Scott e ka ndezur skenën ndërkohë që performonte në ‘Bootsy Bellows x Sports Illustrated Circuit Series’ pas festës në vendlindjen e tij Teksas mbrëmjen e së shtunës.

Krijuesi i hitit ‘Goosebumps’ elektrizojë turmën me aftësitë e tij të guximshme si reper. Në krahun e Scott mungonin vajza e tij trevjeçare Stormi Webster dhe mamaja e tij shtatzënë,ylli i ‘Keeping Up ëith the Kardashians’ Kylie Jenner.

Travis do të jetë titullar i festivalit më të shitur ‘hip-hop’ të ‘Rolling Loud’ të shtunën e ardhshme në Citi Field në Queens, në Nju Jork. Gjithashtu performoi në Bootsy Bellows x Sports Illustrated ishte dyshja fituese e ‘Grammy’, The Chainsmokers.

Vitin e fundit, ‘The Chainsmokers’ kanë bërë një ndërprerje të mediave sociale teksa po përgatisin albumin e tyre të ardhshëm, ‘TCS4’. Dyshja e talentuar është planifikuar të jetë edhe titullare e ‘Escape Halloween’ këtë të premte në San Bernardino.

Rikujtojmë se para pak kohësh reperi 30-vjeçar fitoi çmimin më të mirë Hip-Hop në ceremoninë e ndarjes së Video Music Awards për këngën e tij “FRANCHISE” me Young Thug dhe M.I.A. Travis Scott kishte një mesazh të përzemërt për vajzën Stormi, ndërsa Kylie Jenner nuk e përmendi në asnjë çast.

Së pari dua të falënderoj Zotin, nënën time, Stormi. Të gjithë fansat e mahnitshëm atje, ju dua shumë të gjithëve. Ne nuk mund ta bëjmë pa të gjithë ju.

Para se të shkoj, thjesht dua t’ju them të gjithëve, dashuria është gjëja më e madhe që ne mund të mbajmë ndonjëherë. Përhapni dashurinë dhe gjithçka do të jetë në rregull. Të gjithë në të majtë dhe në të djathtë janë miqtë tuaj. Unë ju dua shumë të gjithëve!