Celebrities Pasó – Euro 2024 Sport

Kush nga çunat e “Paso – Euro 2024” e parashikoi saktë se kush nga skuadrat kalonte në gjysmëfinale…

Pas një sezoni super të suksesshëm në Top Albania Radio gjatë muajve Qershor – Korrik ‘Pasó’ vjen me një mbulim 360* të Kampionatit Europian të futbollit me “Paso Euro 2024”. Me analiza, informacione, të ftuar specialistë të futbollit, personazhe VIP dhe tifozë, lidhje direkte me qytetet ku luhen ndjeshjet, si edhe situata gazmore për të përcjellë një atmosmferë energjike në radio dhe për të vazhduar traditën e informacionit sportiv live në valët e radios më të dëgjuar shqiptare në botë.

Parashikimi i çunave të “Pasó – Euro 2024” në lidhje me ndeshjet e ditës së djeshme ku Spanja dhe Franca ishin dy skuadrat që kaluan në gjysmëfinale ishte i saktë. Ja kush e parashikoi se kush kalonte në fazën tjetër…