Celebrities Gossip Showbiz

Ky do të jetë një vit ‘i nxehtë’ për Miley Cyrus!

Jemi mësuar ta shohim provokuese në shumë dalje publike të saj. Duket se gjërat nuk do ndryshojnë as për vitin 2022, teksa Miley Cyrus postoi dy foto ku dukej shumë tërheqëse, me dëshirën e saj të vetme për të uruar fansat për një vit të lumtur. Edhe viti 2022 do të jetë ‘i nxehtë’ për artisten!

Miley Cyrus postoi në Instagram të shtunën dy foto të reja me bikini teksa mirëpriti 156 milionë ndjekësit e saj në vitin 2022. Ylli 29-vjeçar i pop-it shkëlqente me një polka elegant me dy pjesë. Flokët e saj ishin të stiluara në një ngjyrë bionde, dhe ajo kishte një nuancë të errët të buzëkuqit. Miley kishte krahun pas kokës, duke treguar muskujt e tonifikuar dhe tatuazhet e ndryshme.

Alum Hannah Montana mbante gjithashtu një palë taka të zeza me harqe diamanti. Pamjet dukej se ishin nga fotosesioni i saj promo për eventin e NBC, pasi kishin të njëjtin sfond me një det të pafund balonash për festa. Ylli u kap nga fotografi i saj personal Vijat Mohindra, i cili komentoi:

Ti je gjithçka.

Kujtojmë, se kjo nuk është hera e parë që Miley provokon me fotot e saj. Ajo kurrë nuk ka patur frikë të shprehë veten, dhe as këtë herë ky parim nuk mund të ndryshonte. Më parë, Miley u angazhua plotësisht në një foto sesion përreth një ferme në Nashville, ku ajo guxoi të dalë topless në kopertinën e një interviste të publikuar. Muzikantja 28-vjeçare e deklaroi veten një yll rroku të sprovuar teksa shfaqej vërtet joshëse në atë imazh.