Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Ky është dënimi për Shqipërinë, ja si reagon Lenida Halilaj!
PASÓ • 16:16 23/10/2021
Gjatë transmetimit të "Paso" u publikua njoftimi zyrtar i FIFA ku thuhej se Shqipëria do të dënohet me 138 mijë euro, për sjelljen e treguar nga tifozët tanë në ndeshjen Shqipëri-Poloni. Një dënim jo vetëm me 150 mijë franga zviceriane, apo 167 milionë lekë, por gjithashtu Shqipëria do të luajë pa tifozë në ndeshjen me Andorrën. Por si e ka komentuar Lenida këtë vendim?! Lenida Halilaj Denis Dyrnjaja Glenti Nallbani Dj Ankloe
Artan Shyti flet për vajzat në futboll!
PASÓ 20:19 27/11/2021
Çfarë po ndodh me nismën për trofeun special?! Cilët trajnerë shkëlqejnë më shumë?!
PASÓ 20:10 27/11/2021
Lorenc Jemini: “Italia është nëna e gjithçkaje…” Cila është ajo gjë që arbitrat angelzë e bëjnë shumë ndryshe?!
PASÓ 18:54 27/11/2021
Xavi te Barcelona, çfarë ndryshimesh priten?!
PASÓ 20:05 20/11/2021
Në një analizë të detajuar Jetmir Halilaj zbulon çfarë i mungon ekipit tonë kombëtar!
PASÓ 19:53 20/11/2021
Alket Gjebrea në një analizë të detajuar për Barcelonën!
PASÓ 19:30 20/11/2021
Lenida Halilaj: “Kombëtarja e Kosovës dhe e Shqipërisë nuk duhet të ndahen!”
PASÓ 19:08 20/11/2021