Celebrities Gossip

Ky është vesi më i keq i Princit William sipas Kate Middleton!

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit u kthyen nga pushimet e tyre të Krishtlindjeve javën e kaluar dhe u rikthyen në aktivitetet mbretërore. Gjatë daljeve të tyre, të cilat përfshinin një vizitë në Muzeun Foundling të Londrës dhe një udhëtim në Lancashire, dyshja ishin si gjithmonë të sjellshëm dhe profesionistë.

Por për shumë fansa të familjes mbretërore, ata do të kenë menduar gjatë se si është çifti në komoditetin e shtëpisë në Pallatin Kensington jashtë detyrës. Duket se Princi William ka një tipar mjaft të çrregullt dhe kjo është diçka që e mërzit Kate. Në një udhëtim në Qipro në vitin 2018, ata takuan personelin ushtarak që shërbente në ishull. Duke parë rreth e rrotull dekorin e ri të dhomës, William paralajmëroi:

Mbajeni picën larg nga divanet.

Më pas Kate zbuloi se burri i saj është shkelësi më i keq për këtë, duke thënë:

Ti je makth me këtë.

Por duket se nuk është vetëm pica që çifti mbretëror kënaqet duke ngrënë dhe duke u përpjekur të mbajë larg divanit, ndërkohë që pushojnë në shtëpi, pasi ka ushqime të tjera për t’u marrë në një mbrëmje. Kur u pyet se cili ishte ushqimi i saj më i preferuar gjatë një interviste në BBC Radio 1, Kate këmbënguli:

Salca pikante, patjetër.

Gjithashtu, Kate shpjegoi se burri i saj nuk i pëlqen shijet e saj pikante. Ndërkohë, William zbuloi ushqimin tij të preferuar gjatë një paraqitjeje në Podcast. Ai u tha drejtuesve të emisionit të BBC:

Pulë masala, e dua atë.