Celebrities Gossip Showbiz

Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian shijojnë kuzhinën pariziane në Francë!

Një ditë e mbushur me angazhime publike u mbyll me një rezervim darke teksa Khloé Kardashian dhe Kylie Jenner shijuan kuzhinën më të mirë pariziane mbrëmjen e së dielës. Motrat janë aktualisht në Francë për Javën e Modës në Paris çdo dy herë në vit, por gjetën kohë për të ngrënë në Av. Restorant Montaigne L’Avenue.

Një bistro luksoze e njohur për pamjen e tij klasike të pjatave lokale, tarraca e gjerë e restorantit në natyrë dhe vendndodhja e Champs-Élysées e bënë atë një mjedis ideal për yjet amerikanë gjatë daljes së tyre të fundit në kryeqytetin francez. Duke u larguar më vonë atë natë, Kylie, 25 vjeç, tregoi format e saj me një fustan të zi së bashku me syze dielli me kornizë të veçantë.

Personaliteti televiziv kishte modeluar të njëjtin fustan ndërsa merrte pjesë në një festë të Balenciaga-s në Paris më herët atë mbrëmje, së bashku me të njëjtat vathë dhe çizme me taka të mëdha. Duke iu bashkuar Kylie, Khloé, 38 vjeçe, dukej po aq elegante me një fustan të zi deri në kofshë dhe çizme argjendi vezulluese deri tek gjuri.

Shfaqja vjen pasi fansat duke u akorduar në premierën e sezonit të dytë të Hulu The Kardashians pretenduan se vajza e Khloé, True Thompson mund të ketë zbuluar aksidentalisht emrin e djalit të Kylie.