Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Kylie Jenner më artistike se kurrë teksa pozon me bark të rrumbullakosur…

Kylie Jenner po bëhet artistike teksa i ndihmon fansat të përditësohen me imazhe nga foshnja e saj. Ylli 24-vjeçar i “Keeping Up With the Kardashians”, e cila është në pritje të fëmijës së saj të dytë me Travis Scott, e ka bërë zakon tashmë të ndajë imazhe tërheqëse të barkut të saj të rrumbullakosur që kur njoftoi shtatzëninë muajin e kaluar.

Postimi i saj i fundit në Instagram nuk bën përjashtim, megjithëse ka një atmosferë paksa të ndryshme nga ajo që ajo ka ndarë javët e fundit. Fotoja e re e Kylie tregon një siluetë të trupit të saj teksa kalon një dorë nëpër flokë, me hijen që zbulon fizikun e saj. “Duke u rritur”, e mbishkroi Kylie foton e saj, duke shtuar një emoji të bardhë me zemër.

Më parë, gjatë këtij muaji, Kylie ndau një foto në Instagram që shfaqte barkun e saj të rrumbullakosur dhe mbante veshur një kostum të kuq të ngushtë lëkure, të kompletuar me taka të kuqe dhe pallto të po së njejtës ngjyrë.

Kujtojmë, se ndryshe nga shtatëzania e saj e kaluar, këtë herë Kylie ka postuar shpeshherë foto me bark të rrumbullakosur. Edhe pse në fillim e mbajti të fshehtë, kujtojmë këtu fotot e postuara për ditëlindjen e saj, më pas ajo zbuloi gjithçka. Më poshtë, hidhini një sy fotove të Kylie me bark të rrumbullakosur.

https://www.instagram.com/p/CTlmNj-JF3c/