Celebrities Gossip Showbiz

Kylie Jenner ndan një imazh nga vogëlushi i saj!

Kylie Jenner dhe Travis Scott mund të mos e kenë zbuluar emrin e ri të djalit të tyre të porsalindur, por ylli i reality televiziv u dha fansave një pamje të rrallë të vogëlushit në rrjetet sociale.

24-vjeçarja e ka mbajtur larg publikut anëtarin më të ri të familjes së famshme që prej lindjes në shkurt. Ajo gjithashtu ka shmangur përhapjen e emrit të zgjedhur të fëmijës pasi u pendua mbi vendimin për ta quajtur Wolf. Por në një foto të rrallë të postuar në mediat sociale në fundjavë, themeluesja e Kylie Cosmetics u dha fansave një vështrim të vogël të vogëlushit të saj.

Kylie ndau foton e djalit të saj tashmë tre muajsh, por e preu foton në mënyrë që të shiheshin vetëm këmbët e tij. Pranë vogëlushit u panë edhe këmbët e vajzës 4-vjeçare të Kylie dhe Travis Stormi. Ajo gjithashtu shkroi në Instagram Story:

Unë i bëra këto këmbë të vogla.

Javën e kaluar motra e Kylie, Khloe Kardashian pranoi se ajo ishte një forcë shtytëse pas zgjedhjes origjinale të emrit të të riut. Duke folur në një episod të podcast-it “Not Skinny But Not Fat”, Khloe zbuloi:

Ajo tha se donte një listë me emra. Unë dhashë një listë me emra. Dhe nuk e di nëse ajo tha vetëm emra me W. Por kishte shumë emra me W. Nuk jam ofenduar që ajo nuk e pëlqen Wolf.