La Fazani zbulon në TAR mjaft të pathëna nga kënga e tij “Hajde me shuplakë” dhe jo vetëm…
Live From Tirana • 09:50 21/06/2022
I ftuar në "Live From Tirana" ka qenë artisti La Fazani. Ai ka folur më shumë rreth hitit të tij që së fundmi ka filluar të pëlqehet shumë jo vetëm në Kosovë por edhe në Shqipëri, konkretisht "Hajde me shuplakë". La Fazani Stenaldo Mëhilli Dj Danko
Niko Komani na njeh me 5 këngët e tij të preferuara!
Live From Tirana 09:34 28/06/2022
Anxhela Peristeri rrëfen për TAR gjithçka mbi këngën e saj më të re që titullohet “Adrenalina”!
Live From Tirana 11:27 25/06/2022
Trendet e reja të kirurgjisë plastike, Senera Hoxha tregon për TAR!
Live From Tirana 09:30 25/06/2022
Vajza e Gent Demaliaj zbulon gjithçka mbi koncertin në nder të babait të saj të ndjerë!
Live From Tirana 09:55 24/06/2022
Rëndësia e “Tirana European Youth Capital 2022”, Ira Topalli tregon për TAR…
Live From Tirana 09:53 24/06/2022
Ju njohim me 5 këngët e preferuara të Kamela Islamaj!
Live From Tirana 10:00 23/06/2022
Artistja më e re në treg Arsi Bako na njeh më shumë me këngën e saj “More than friends”!
Live From Tirana 09:53 23/06/2022