Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Fashion

Lady Gaga ka arritur që të fitojë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet e saj për “House of Gucci”!

Aktorja e njohur dhe njëkohësisht edhe këngëtarja Lady Gaga gjatë këtyre ditëve ka qenë në qendër të vëmëndjes dhe kjo për arsye se bukuroshja është kthyer në epiqendrën e premierës së filmit “House of Gucci”. Që prej datës 9 nëntor duke vazhduar edhe më tej gjatë gjithë këtyre ditëve Lady Gaga pa frikë mund të themi se është kthyer në ikonën e markës së njohur “Gucci”.

Veshjet e saj gjatë çdo dalje nuk kanë mbetur pa u komentuar. Nëse jeni kuriozë të shikoni veshjet e saj gjatë këtyre ditëve në qytete të ndryshme si në Milano ku Gaga kishte veshur një fustan të kuq apo edhe në Londër ku ajo ishte e veshur e gjitha me gura dhe shkëlqente kudo, mjafton që të hidhni një sy më poshtë për ta parë sesi Lady Gaga ka arritur që edhe të jetë unike në llojin e saj.

9 Nëntor në Londër
Uploaded image
10 Nëntor në Londër
Uploaded image
10 Nëntor në Londër
Uploaded image
11 Nëntor në Lodër
Uploaded image
12 Nëntor më Londër
Uploaded image
13 Nëntor në Milano
Uploaded image
13 Nëntor në Milano
Uploaded image
13 Nëntor në Milano
Uploaded image