Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Lancio Music Showbiz

“Lancio”, hitet muzikore që nuk duhet të humbisni!

Të dëgjosh vetëm muzikë dhe ato që janë më të rejat në treg, tashmë është bërë traditë në “Top Albania Radio”. Programi “Lancio” që ju e njihni tanimë, mund të ndiqni hitet më të fundit muzikore shqiptare dhe të huaja.

Nën moderimin e Albana Ruçit, çdo të premte në orën 20:00 me 22:00 transmetohen këngët më në zë të momentit. Këngë, të cilat vijnë si një melodi për veshin tuaj vetëm në “Top Albania Radio”.

Artistët e huaj

Katy Perry ft Luisa Sonza & Bruno Martini “Cry about it later”

Carla Monroe “Shapes”

Jungle “Keep moving”

Artistët shqiptarë

Cricket x Muma “Pa ty”

Elvana Gjata “Kunadhe”

Irkenc Hyka “Maria”

Vin Veli ft Lexi “LSMM”