Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lancio Music

“Lancio” më pranë preferencave tuaja muzikore edhe për këtë javë!

Për të gjithë të apasionuarit  e muzikës, tashmë do të keni një vend për të gjetur këngët më të reja që janë kthyer në fiksimin tuaj.

Bëhet fjalë për programin “Lancio”, i cili prezanton projektet më të reja muzikore. Qëllimi i këtij show radiofonik është promovimi i muzikës më të re, ndërkombëtare dhe asaj shqiptare.

Por këtë fillim jave ne do t’ju prezantojmë vetëm pesë nga këngët më të reja shqiptare. Këngët e fundit kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e publikut, por ne jemi këtu më pranë preferencave tuaja.

 

1.Sirio – I Don’t Know (Audio)

 

 

2.Wenda ft Marigona – Helm

 

 

3.bystandr – Nganjehere (Official video)

 

 

4.Elvana Gjata – Thirr (Lyrics Video)

 

 

5.Fero ft. Shaolin Gang – Qysh Tek (Prod by M.O.B)