Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lancio Music

Sonte në “Lancio” ja cilat janë publikimet e reja të javës!

Për të gjithë të apasionuarit  e muzikës, “Lancio” sjell për ju edhe këtë javë hitet më të reja muzikore që janë kthyer në fiksimin tuaj.

Qëllimi i këtij show radiofonik është promovimi i muzikës më të re, ndërkombëtare dhe asaj shqiptare.

Ne kemi përzgjedhur disa nga publikimet më të reja nga artistët shqiptarë dhe të huaj, për t’ju mbushur ditën me ritmet më të bukura të muzikës.

Për këtë javë “Lancio” rradhit këto projekte muzikore: 

Shqiptare

1. Nu Jack – Need A Girl

2.Eneda Tarifa – Per ty

3.ParadoXduo & Eden – Running from my self

Të huaja

1. Dua Lipa – We’re Good

2. Rita Ora, David Guetta, Imanbek – Big Ft. Gunna

3. The Killers – “C’est La Vie”

 

Këto dhe shumë këngë të reja fringo sonte në orën 18:00