Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lancio Music

“Lancio” vjen këtë javë nën freskinë e hiteve më të reja!

Nëse po kërkoni këngët më të reja për t’ja shtuar playlist-ës suaj, “Top Albania Radio” vjen me “Lancio”. I cili ju servir këngët që janë publikuar më së fundmi. Ekskluzivisht vetëm për ju!

Ky show radiofonik, sjell hitet më të reja muzikore, shqiptare si dhe ato ndërkombëtare.

Për këtë javë  “Lancio” ka përzgjedhur për ju t’ju prezantojë përgjatë dy orëve këngët më fringo të momentit, dëgjoni Top Albania Radio, ora 18:00.

  1. Evanesence – Wasted on you

2. Robin Thicke – Look easy

3. Neffa ft. Coez – Aggio perzo’o suonno

4. Passenger – Nothing Aches like a broken heart

5. Redknots – Një grimcë dashurie