Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lancio Music

“Lancio” vjen live dhe me hite të reja, më energjike se çdo herë!

Megjithëse një ndër emisionet më të hershme të Top Albania Radio-s, “Lancio” është një nga më të pëlqyerit sigurisht për shkak të formatit të saj. Këtë javë ndryshe nga ato të kaluarat, emisioni muzikor vjen live me Albanën e cila do të zbulojë për të gjithë dëgjuesit projektet më të reja të lançuara së fundmi nga artistët shqiptarë e ndërkombëtarë.

Përreth dy orë ju do të njiheni me muzikën më të re të publikuar nga këngëtarët tuaj të preferuar dhe infot mbi jetën dhe karrierën e tyre. Sakaq, ju prezantojmë me disa nga këngët që do të dëgjoni sonte.

TË HUAJA:

Purple Disco Machine – Fireworks (Ft. Moss Kena & The Knocks)

2. Alan Walker x salem ilese – Fake A Smile

3. Ariana Grande – test drive

4. Green Day – Here Comes The Shock

SHQIPTARE:

1.Blero – Deren e ki hap

2. ENCA – NASHTA

3. Alban Kondi x Bojken Lako x Kastro Zizo – MONO

4. Mimoza – Young Queen