Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Ekskluzive/ Ledri Vula dhe jeta e tij deri më tani, Nga Skillz tek Sara Hoxha – Vula i tregon të gjitha!
Pardon My French • 19:54 28/07/2021
Ledri Vula është padyshim prej dy dekadash tanimë, një ndër reperët më të mirë dhe të pëlqyer në vendin tonë. I ftuar në episodin e fundit të "Pardon My French", Ledri ka zbuluar shumë për jetën e tij private, planet e së ardhmes dhe jo vetëm. Jonida Aliçkolli Kejvin Kalo Ledri Vula Dj Wizii
S’përputhen, Hyseni i dhuron Nikut makinën që dikur ka patur Alvisa…
Pardon My French 19:15 21/10/2021
Eksperienca në Big Brother Vip nga sytë e ‘fenomenit të rrjeteve sociale’, Elhaid Cufi…
Pardon My French 19:14 21/10/2021
“Kasti i ‘Big Brother VIP’ shumë i mirë, vetëm E.C nuk njohim!”
Pardon My French 18:24 14/10/2021
“Ku shkon kështu pa mua o 50 mijë lekshi im”, poezia që do t’ju drithërojë…
Pardon My French 18:14 14/10/2021
“S’përputhen”, Hyseni është fiks ish-i toksik që vjen duke të prishur punë…
Pardon My French 17:25 14/10/2021
Në një intervistë ekskluzive për Top Albania Radio, Muma zbulon gjithçka lidhur me karrierën e tij!
Pardon My French 17:24 14/10/2021
“S’përputhen”, rubrika më e re në “Pardon My French”!
Pardon My French 20:36 08/10/2021