Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lenida Halilaj: “Kombëtarja e Kosovës dhe e Shqipërisë nuk duhet të ndahen!”
PASÓ • 19:08 20/11/2021
E ftuar në “Paso” ishe Lenida Halilaj, një mike e përhershme e emisionit tashmë, e cila gjithnjë jep komentet e saj lidhur me ndeshjet e luajtura apo futbollistët, si dhe bën parashikime për ndeshjet që janë në pritje për t’u zhvilluar. Këtë të premte, ajo bëri një koment, lidhur me ekipin e Shqipërisë dhe atë të Kosovës. Lenida Halilaj Denis Dyrnjaja Glenti Nallbani Dj Ankloe
Ar Bakalli flet për Arbërin e “BBV”: “E shoh finalist…”
PASÓ 18:38 15/01/2022
Armando Cungu: “Te Vllaznia i nxjerrin, po nuk i fusin…”
PASÓ 18:04 15/01/2022
Fidel Ylli: “Kërcënova në SPAK për pistën e tartanit në stadiumin ‘Loro Boriçi'”
PASÓ 18:27 25/12/2021
Artan Shyti flet për vajzat në futboll!
PASÓ 20:19 27/11/2021
Çfarë po ndodh me nismën për trofeun special?! Cilët trajnerë shkëlqejnë më shumë?!
PASÓ 20:10 27/11/2021
Lorenc Jemini: “Italia është nëna e gjithçkaje…” Cila është ajo gjë që arbitrat angelzë e bëjnë shumë ndryshe?!
PASÓ 18:54 27/11/2021
Xavi te Barcelona, çfarë ndryshimesh priten?!
PASÓ 20:05 20/11/2021