Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lenida Halilaj: “Ronaldo njeri i ndeshjeve të rëndësishme, kjo e bën atë më të mirin në botë…”
PASÓ • 16:17 23/10/2021
E ftuar ditën e sotme në “Paso” ishte Lenida Halilaj, e cila u shpreh për njoftimin zyrtar të dënimit të skuadrës sonë nga FIFA. Gjithashtu, Lenida bëri një vlerësim lidhur me ndeshjet e luajtura së fundmi. Lenida Halilaj Denis Dyrnjaja Glenti Nallbani Dj Ankloe
Artan Shyti flet për vajzat në futboll!
PASÓ 20:19 27/11/2021
Çfarë po ndodh me nismën për trofeun special?! Cilët trajnerë shkëlqejnë më shumë?!
PASÓ 20:10 27/11/2021
Lorenc Jemini: “Italia është nëna e gjithçkaje…” Cila është ajo gjë që arbitrat angelzë e bëjnë shumë ndryshe?!
PASÓ 18:54 27/11/2021
Xavi te Barcelona, çfarë ndryshimesh priten?!
PASÓ 20:05 20/11/2021
Në një analizë të detajuar Jetmir Halilaj zbulon çfarë i mungon ekipit tonë kombëtar!
PASÓ 19:53 20/11/2021
Alket Gjebrea në një analizë të detajuar për Barcelonën!
PASÓ 19:30 20/11/2021
Lenida Halilaj: “Kombëtarja e Kosovës dhe e Shqipërisë nuk duhet të ndahen!”
PASÓ 19:08 20/11/2021