Liam Mandiaro: “Në qoftë se fiton Heidi do të dalin modelet, nëse fiton Egla…”!
TAR Exclusive • 00:00 28/05/2024
Në finalen e 25 Majit, “Big Brother VIP” pati edhe një maratonë në valët e Top Albania Radio, për ata që nuk mundën të ishin afër ekranit dhe nuk do donin ta humbisnin. Edhe pse jemi të bindur që nuk është e njëjta gjë, fenomenit “BBV” nuk mund t’i iki as TAR. Albana Ruçi Liam Mandiaro
MelodyTV/ Feel the Melody – Tolution!
TAR Exclusive 00:00 22/06/2024
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës! Rëndohet trafiku që nga Casa Italia!
TAR Exclusive 18:35 20/06/2024
Sara Gjordeni e vetme në tapetin e kuq? Përse nuk ishte Bardhi në finalen e BBV?!
TAR Exclusive 00:02 29/05/2024
“Unë e kam fituar Big Brother-in tim”/ Roza Lati flet për finalen e madhe!
TAR Exclusive 00:01 29/05/2024
Bëri më shumë bujë me reklamën e Lori Caffe apo në Big Brother? Ja si përgjigjet Rike Roçi…
TAR Exclusive 00:00 29/05/2024
Doli në vendin e dytë/Julian Deda tregon se si ishte rrugëtimi i tij në BBV!
TAR Exclusive 00:00 28/05/2024
E prekur dhe me lot pas finales së BBV/ Ilnisa Agolli tregon emocionet e para!
TAR Exclusive 00:00 28/05/2024