Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lirim Zalla zbulon se si vinin informacionet sportive në vitet ’87 – ’88
PASÓ • 16:28 22/03/2021
I ftuar në emisionin "Paso" ishte gazetari i njohur sportiv, Lirim Zalla. Një kthim pas në kohë për të kujtuar gazetarinë sportive ndër vite, veçanërisht në fillimet e tij. I ftuar: Lirim Zalla Moderoi: Denis Dyrnjaja, Glenti Nallbani
Ja çfarë pëlqen Viola Spiro tek Cristiano Ronaldo dhe nuk është ajo që mendonit!
PASÓ 16:28 18/09/2021
Ja cilat janë ndeshjet e javës së dytë të Kategorisë Superiore ku spikat supersfida Vllaznia-Teuta!
PASÓ 14:47 18/09/2021
Artan Hoxha shpreh revoltën e tij lidhur me stadiumin “Air Albania”!
PASÓ 14:41 18/09/2021
Nutricionistja Diola Dosti na tregon si mund të shtojmë në peshë!
PASÓ 17:28 05/06/2021
Daljana Sejdia: “Tiranës i duhet më shumë një psikolog sesa një trajner!”
PASÓ 12:10 23/05/2021
Ervin Fakaj: “Vështirë të gjesh trajner për Tiranën, i ka prishur gjërat me duart e veta”
PASÓ 12:04 23/05/2021
Atalanta Kërçyku: “Ja e vërteta e emrit tim!”
PASÓ 17:58 15/05/2021