Lorè flet për karrierën e saj muzikore dhe zbulon se me kë artist do të donte një bashkëpunim!
Lancio • 20:24 06/04/2022
E ftuar këtë të martë në “Lancio” ishte artistja Lorè. Një artiste shumë e veçantë, për të folur për karrierën e saj muzikore, Lorè tregoi gjithçka në Top Albania Radio. Ajo më tej foli për këngën e saj “FAJET” dhe bashkëpunimet që do të donte të realizonte. Albana Ruçi Lorè
Grupi “Çeta” me një intervistë dhe freestyle ashtu siç vetëm ata dinë ekskluizivisht në TAR!
Lancio 17:18 18/11/2022
Janex na zbulon planet e saj në lidhje me jetën dhe karrierën në Amerikë!
Lancio 14:49 18/11/2022
Zbuloni se cilat janë ‘top 5’ këngët më të votuara në klasifikimin e ‘Top Awards’!
Editori Sugjeron, Lancio, Music, Slider-Homepage 19:50 10/11/2022
Kuptimi i emrit, Måneskin dhe detaje të tjera rreth grupit italian!
Lancio 19:40 10/11/2022
Artisti Nonejm, ja pse e quajnë Unikkatil Junior dhe pse nuk e zbulon identitetin!
Lancio 22:57 08/11/2022
Rikthimi i bujshëm i Rihanna-s, detaje të jetës së saj që (ndoshta) nuk i dinit!
Lancio 18:12 01/11/2022
Gjithçka që nuk dinit për Sam Smith!
Lancio 19:37 26/10/2022