Lore zbulon projektin e saj të ri dhe jo vetëm!
Lancio • 19:26 06/09/2022
‘Lancio’ nisi ditën e djeshme episodin e parë për këtë sezon të ri televiziv për të sjellë te ju muzikën më të mirë dhe padyshim shoqëruar me to, Albana sjell për ju dhe informacione nga më të ndryshmet, nga e hëna në të premte, në orën 20. Këtë sezon të ri, ‘Lancio’ erdhi me një të ftuar që në fakt nuk është hera e saj e parë. Lore na tregoi në intervistën e saj ekskluzive për TAR lidhur me projektin e saj të ri dhe jo vetëm. Albana Ruçi Lore Dj Ankloe
Ekskluzivisht për TAR, Dea Strica rrëfen për karrierën e saj artistike dhe jo vetëm!
Lancio 17:04 27/01/2023
Artisti që këndon në Athinë, Julio Imeri tregon për karrierën e tij dhe suksesin në Greqi!
Editori Sugjeron, Lancio 18:17 25/01/2023
Disa fakte interesante që ndoshta nuk i dini për këngëtaren me influencë botërore, Shakira!
Lancio 12:51 15/01/2023
Nga bashkëpunimi me Soni Malaj deri tek realizimi i projekteve të reja, Estto na zbulon gjithçka!
Lancio 17:24 13/01/2023
“Reperat e mëdhenj unë i ha për iftar”, Kennz Rushiti shpjegon kuptimin e deklaratës së tij!
Lancio 15:50 12/01/2023
Sordi Manfred, ky artist i ri që pritet të sjellë surpriza në tregun muzikor shqiptar dhe jo vetëm!
Lancio 19:38 09/01/2023
E mbani mend Hannah Montana-n?! Zbuloni disa fakte interesante për këngëtaren e rolit të njohur…
Lancio 17:41 24/12/2022