Celebrities Gossip Showbiz

Loredana ka disa fjalë për të thënë për çmimin që mori në “MTV EMA”!

Loredana është ndër reperet më në zë dhe të suksesshme të momentit. Këngët e saj padyshim që brenda pak orësh numërojnë miliona klikime dhe rezultojnë shumë të pëlqyera. Reperja shpesh ndan momente nga jeta e saj personale duke nisur që nga postimet me vajzën dhe nga përditshmëria e saj.

Loredana njihet për sukseset e saj në fushën e muzikës dhe deri më tani reperja ka fituar disa çmime e një ndër to e ka marrë edhe ditën e sotme. Loredana ka marrë pjesë mbrëmjen e djeshme në “MTV EMA”, ku ka fituar çmimin “Best Swiss Act”. Këngët e saj janë mjaft të suksesshme dhe fitore të tilla janë të padiskutueshme për Loredanën. Vetëm pak më parë me anë të disa fotove të saj të postuara në Instagram nga mbrëmja e djeshme, Lori ka shprehur disa fjalë rreth çmimit dhe duke falenderuar të gjithë.

Nuk harrova të them faleminderit.. Nuk e di nëse më lejohet të jem kaq i neveritshëm dhe të them se kam lindur për të? Mund të jetë gjithashtu që të shfaqet si e keqe, arrogante, apo jo? Por më duket sikur… si duhet të them faleminderit? Faleminderit? Nuk mjafton kjo.. pse dreqin e meritova ne fakt gjithe këtë? jam konfuze.. FALEMINDERIT NJERËZ QË JENI ATY, besoni në mua dhe mbi të gjitha POMPAT E MIJA MUZIKORE NË PUBLIKE DHE JO SEKRET.. ju dua.. mendoj se i dua te gjithë në këtë botë.. ah m* burrë jam kaq keq gjatë fjalimeve të pranimit, sepse thjesht do të doja ta vendosja zemrën time në tryezë dhe ta lija të fliste. Dhe me fal per gjermanishten time.. emocione te vërteta hahaha Ju dua të gjithëve!

https://www.instagram.com/p/Ck82zuNM1rf/?utm_source=ig_web_copy_link