Celebrities Gossip Music Showbiz

Loredana sapo na zbuloi suprizën e sotme për adhururesit e muzikës së saj!

Loredana është ndër reperet më në zë dhe të suksesshme të momentit. Këngët e saj padyshim që brenda pak orësh numërojnë miliona klikime dhe rezultojnë shumë të pëlqyera. Reperja shpesh ndan momente nga jeta e saj personale duke nisur që nga postimet me vajzën dhe nga përditshmëria e saj.

Ka disa muaj që kur Loredana ka publikuar projektet e fundit muzikore e mesa duket koha e pushimeve ka përfunduar dhe reperja ka gati projektin e saj më të ri më shpejtë se sa mund ta mendoni. Me anë të një postimi në Instagram, ku na ka treguar edhe pjesë nga kënga e re, Lori na ka treguar gjithashtu se projekti i ri muzikor do të titullohet “Intro” dhe do të publikohet ditën e sotme në orën 23:59.

Loredana shpesh poston foto nga përditshmëria e saj, ashtu siç kanë qenë edhe postimet e fundit. Ama kurrë më parë reperja nuk na ka treguar pamje të qarta të shtëpisë së saj e duket se së fundmi ka vendosur të tregojë më shumë, duke na zbuluar kështu një pjesë nga dhoma e saj e gjumit. Lori ka postuar një foto të saj.

Lori është mjaft e angazhuar me koncerte të shumta dhe kjo gjë padyshim që ndikon edhe në anën financiare, jo vetëm të saj, por të të gjithë artistëve. E padyshim që këto përfitime ashtu si shumë momente nga përditshmëria e saj, bukuroshja ka zgjedhur t’i ndajë në rrjete sociale. Teksa ditën e djeshme me anë të një Instastory, artistja ka postuar një foto ku tregon një tufë të madhe me para.