Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lorenc Jemini: “Italia është nëna e gjithçkaje…” Cila është ajo gjë që arbitrat angelzë e bëjnë shumë ndryshe?!
PASÓ • 18:54 27/11/2021
Çdo të premte vjen pranë jush emisioni shumë i dashur për të gjithë të apasionuarit pas sportit dhe jo vetëm, "Paso". Në një lidhje telefonike nuk mund të mungojë kurrsesi miku shumë i mirë i emisionit, Lorenc Jemini. Këtë herë, së bashku me Glentin dhe Denisin diskutuan se si janë arbitrat angelzë dhe çfarë taktikash ndjekin ata... Për këto dhe më shumë ndiqni videon e plotë! Lorenc Jemini Denis Dyrnjaja Glenti Nallbani
Ar Bakalli flet për Arbërin e “BBV”: “E shoh finalist…”
PASÓ 18:38 15/01/2022
Armando Cungu: “Te Vllaznia i nxjerrin, po nuk i fusin…”
PASÓ 18:04 15/01/2022
Fidel Ylli: “Kërcënova në SPAK për pistën e tartanit në stadiumin ‘Loro Boriçi'”
PASÓ 18:27 25/12/2021
Artan Shyti flet për vajzat në futboll!
PASÓ 20:19 27/11/2021
Çfarë po ndodh me nismën për trofeun special?! Cilët trajnerë shkëlqejnë më shumë?!
PASÓ 20:10 27/11/2021
Lorenc Jemini: “Italia është nëna e gjithçkaje…” Cila është ajo gjë që arbitrat angelzë e bëjnë shumë ndryshe?!
PASÓ 18:54 27/11/2021
Xavi te Barcelona, çfarë ndryshimesh priten?!
PASÓ 20:05 20/11/2021