Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lorenc Jemini: “Nuk është ndonjë çudi e madhe që Shqipëria të fitojë me Hungarinë!”
PASÓ • 19:59 09/10/2021
Lorenc Jemini ishte i ftuar në "Paso", ku ndër të tjera dha mendimin e tij për ndeshjen Shqipëri-Hungari, cila skuadër do të fitojë sipas tij?! Lorenc Jemini Denis Dyrnjaja Glenti Nallbani Dj Ankloe
Arben Manaj gjykon statistikat lidhur me lojën elektronike më të suksesshme së fundmi, “FIFA 22”!
PASÓ 17:13 23/10/2021
Kë sheh ekipin më favorit të derbit Lorenc Jemini, Partizanin apo Tiranën?!
PASÓ 17:01 23/10/2021
Sulejman Mema: “Futbollistët tanë e kanë të vështirë të koordinojnë lëvizjet!”
PASÓ 16:47 23/10/2021
Parashikimet e katër ndeshjeve derbi më të rëndësishme sipas Lenidës, Denisit dhe Glentit!
PASÓ 16:27 23/10/2021
Lenida Halilaj: “Ronaldo njeri i ndeshjeve të rëndësishme, kjo e bën atë më të mirin në botë…”
PASÓ 16:17 23/10/2021
Ky është dënimi për Shqipërinë, ja si reagon Lenida Halilaj!
PASÓ 16:16 23/10/2021
Analiza e ndeshjeve të fundjavës në Kategorinë Superiore!
PASÓ 18:45 16/10/2021