Celebrities Gossip Showbiz

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito në një udhëtim së bashku, cili është destinacioni i tyre i radhës?

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë dy ish banorë të Big Brother Vip 2, ku Luizi u shpall dhe fituesi i edicionit të dytë. Ata gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri nisën një romancë e cila vazhdon dhe jashtë. Çifti duket mjaft i lumtur krah njëri-tjetrit, duke ndarë për ndjekësit e tyre momente shumë të lumtura nga jeta e tyre.

Përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit, ditën e sotme Kiara ka treguar se po niset në një udhëtim së bashku me Luizin, duke mos zbuluar detaje rreth destinacionit.

Udhëtimi i fundjavës

Një ndër profilet e Instagramit, që mbështet Luizin, ka publikuar një vidoe, ku shihet një nënë teksa përkedhel televizorin, në të cilin ishte Luizi gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e BBV. Në këtë postim Luizi ka komentuar dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, ku shprehet se nëse nuk do ishte Kiara do ishte edhe në “BBV3”.