Celebrities Gossip Showbiz

Machine Gun Kelly pozon nudo, por vëmendjen e tërhoqi diçka tjetër…

Machine Gun Kelly duket i panjohur pa tatuazhet e tij dhe fansat nuk i ndalojnë komentet. Duke postuar në Instagram për të promovuar filmin e tij të ri “Good Mourning”, ndërsa ndau disa fotografi nga prapaskenat, MGK i trajtoi fansat me diçka mjaft të papritur.

Duke qëndruar krejtësisht lakuriq në një banjë luksoze, Machine Gun Kelly pozon para kamerës. Por nuk ishte trupi i tij i zhveshur ai që i bëri fansat të nxeheshin dhe të vinin në pikëpyetje pamjen e tij, por ishte fakti se tatuazhet e tij ishin plotësisht të mbuluara dhe të padukshme.

MGK duket i panjohur pa tatuazhet e tij që mbulojnë pothuajse çdo centimetër të trupit të tij. Një fans shkroi shpejt:

Ishte kaq e çuditshme të të shihja pa tatuazhe. Dukesh tepër i zhveshur pa tatuazhe.

Është kaq e çuditshme të të shoh pa tatuazhe. Po pyesja veten pse diçka nuk shkonte me foton e parë.

Filmi i ri i Machine Gun Kelly, “Good Mourning”, ndjek personazhin kryesor London Clash, të luajtur nga vetë MGK. Kjo vjen pasi ai dhe e fejuara e tij Megan Fox mori pjesë në ceremoninë e martesës së Travis Barker dhe Kourtney Kardashian. Kourtney Kardashian dhe bashkëshorti i saj Travis Barker u martuan për herë të tretë. Dasma u realizua pasi çifti u bë publik për herë të parë me lidhjen e tyre në vitin 2021, pavarësisht se ishin njohur që nga viti 2006.