Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Fashion

“Magjia” që ju duhet këtë verë për një trup perfekt!

Pushimet verore janë në kulmin e tyre, si dhe temperaturat e nxehta nuk mbeten pas! Por shumë prej nesh nuk ishte gati për këtë sezon veror, pas një dileme të gjatë me masat e sigurisë, askush nuk ishte i sigurt nëse kjo verë do të kalohej nën rrezet e diellit në bregdet apo në ballkon.

Pasiguria prej formave ndoshta jo perfekte trupit tonë na pushtoi , por tashmë i erdhi fundi stresit për tu dukur sa më perfekte gjatë pushimeve të sezonit. Çdo pasiguri që mund të keni e ka një zgjidhje!
Me rrobat e banjës më të reja në treg, një version ndryshe dhe shumë i rehatshëm, do t’ju mbulojnë çdo defekt të mundshëm në linjat tuaja.
Ka një model që i përshtatet çdo trupi, pa marrë parasysh madhësinë e tij, do t’ju bëjnë të ndiheni si sirena të vërteta gjatë kohës që do të jeni duke shijuar rrezet e diellit. Por janë disa gjëra që duhet të dini para se t’i bleni ato, dy faktorë shumë të rëndësishëm të cilë janë ngjyra dhe modeli.

Kombinimi i duhur i të dyjave do t’ju mundësojnë trupin perfekt. Ngjyrat më të dashura për të gjithë këtë verë, si dhe janë trend i kësaj vere, kanë qenë ato të ndezurat, por ne ju sugjerojmë dhe perfeksionin e zi.
Jo vetëm që ju hollon figurën vizualisht, por ju paraqet më të fisshme dhe elegante.
Rroba banje të cilat nuk dalin kurrë nga moda dhe janë pranë jush për t’ju shpëtuar nga çdo pasiguri, janë ato njëpjesëshe.
Ju krijon një linjë elegante dhe iluzionin e trupit të ëndrrave, përshtatet femrave me trup të hollë e gjoks të vogël, si dhe atyre që janë të kolme.
Shfeltoni për të parë modele të ndryshme dhe zgjidhni të preferuarën tuaj.