Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Showbiz

Majk dhe Ledri sjellin “Marr”!

Që prej lançimit të trailer-it të këngës, të gjithë po prisnim me padurim se çfarë do të na sillnin dy reperët më në zë të momentit. Majk dhe Ledri sapo publikuan këngën e tyre më të re dhe ishte fiks ashtu siç e prisnim, tepër verore.

Kënga ka 30 minuta që është lançuar për publikun dhe deri më tani numëron mbi 15 mijë shikime. Ndërkohë që, ky është projekti i parë muzikor që dyshja kanë së bashku.

Me një modele shumë seksi në klip dhe dy këngëtarët më të dashur mund të themi se sezoni i hiteve verore sapo ka nisur!