Majlinda Bregu: “Në Partinë Demokratike duhet të rikthehet gara e ndershme.”
Ndryshe • 20:09 19/01/2022
E ftuar në “Ndryshe” nën moderimin e Salsanos dhe Adit ishte Majlinda Bregu, në një nga intervistat e saj të rralla. Diskutimi në studion e Top Albania Radios, ka nisur me Majlinda Bregun, me pyetjen e nxitur prej postimit të saj të fundit në Instagram, për emërimin e presidentes së re të Parlamentit Europian, që është një grua, Roberta Metsola, në fund të së cilit Bregu shkruan: "Lidershipi s’është vetëm për burrat me kostum." Salsano Rrapi Adi Pojana Majlinda Bregu Dj Vini
Nga flirtimet me futbollistët deri te oferta për të qenë në ‘BBV’, Lei Kraja tregon gjithçka në TAR!
Ndryshe 20:51 26/05/2022
Çfarë gabimi po bën Sali Berisha?! Përgjigjet Ervin Salianji.
Ndryshe 21:10 18/05/2022
Ervin Salianji: “Deputetëve nuk iu del rroga!”
Ndryshe 21:08 18/05/2022
A do futej Salianji në Big Brother Vip?!
Ndryshe 21:07 18/05/2022
Ervin Salianji komenton përplasjet e forta mes Berishës dhe Bashës në “Ndryshe”!
Ndryshe 21:02 18/05/2022
Kriteret për të qenë zhigolo!
Ndryshe 20:42 18/05/2022
Ja se çfarë të ofron një klinikë dentare nëse i bën reklamë!
Ndryshe 20:40 18/05/2022