Celebrities Gossip Showbiz

Mami Rihanna shkëlqen më shumë se kurrë me këtë outfit!

Rihanna ishte edhe një herë në formë të mirë të martën teksa ndriçoi në një outift ndërsa shkonte për darkë në Nobu Downtown në Nju Jork. Krijuesja e shumë hiteve, 34 vjeçe, shkëlqente teksa mbante veshur një kostum të verdhë fluoreshent.

Duke shtuar një ngjyrë shtesë në pamjen e saj tashmë tërheqëse, Rihanna zgjodhi një çantë dore vezulluese të kuqe dhe buzëkuq koordinues, me yllin gjithashtu të veshur me këpucë të zeza. Pavarësisht se ishte natë, superylli mbante një palë syze dielli të errëta, ndërsa flokët e saj i mbante në një stil të shkëlqyeshëm dhe të drejtë.

Mamaja e re u shfaq me humor të mirë teksa po shkonte për të ngrënë dhe shijoi disa pushime nga detyrat e prindërimit. Në maj, Rihanna dhe i dashuri i reperit A$AP Rocky mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, një djalë, emrin e të cilit nuk e kanë zbuluar ende. Një burim për People asokohe tha:

Djali i tyre është i shëndetshëm dhe Rihanna është e mahnitur prej tij. Rihanna mezi largohet nga ai. Ajo është një nënë fantastike.

Ndërkohë, A$AP, emri i vërtetë i të cilit është, Rakim Athelaston Mayers, së fundmi është përfshirë në telashe ligjore, por u deklarua i pafajshëm.