Marsela Çibukaj uron që Viti i Ri t’i plotësoj këtë dëshirë!
Top 100 Songs of the Year, Video Podcasts • 22:35 05/01/2021
Një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, Marsela Çibukaj në një përshëndetje live në “Top Albania Radio” e cila po transmeton maratonën e 100 këngëve më të bukura të vitit uroi të gjithë shqiptarët për festat e fundvitit. Këngëtarja uroi për një vit sa më të begatë e plot dashuri. E pyetur sesi do e festoj këtë ditë të rëndësishme, Marsela u shpreh se do e festojë në krah të të dashurit të saj së zemrës, Vitmar Basha në familjen e tij. Padyshim, që këngëtarja pritet të gatuajë diçka speciale dhe plot dashuri për të. E ku ka më bukur se ta presësh Vitin e Ri me personin e zemrës? Ndërkaq, gjëja që kërkon Marsela nga Viti i Ri është që kjo pandemi të largohet dhe t’i rikthehet sa më parë jetës së saj normale me koncerte pafund. Rikujtojmë, se para disa ditësh artistja rrëfeu dëshirën për tu bërë nënë. Ne urojmë më të mirat për Marselën!
Kultura e të ushqyerit në Shqipëri, çfarë po hamë ne sot?! Dhurata Thanasi flet për TAR!
Live From Tirana 09:57 21/05/2022
“Moving City” sjell në Tiranë artistin me famë botërore Solomun, çfarë të presim nga ky event?!
Live From Tirana 09:53 21/05/2022
Kilda Hysenbegasi për Bora Zemanin: “Dikur e donin tani e shajnë…”
Live From Tirana 09:48 21/05/2022
Niko Komani apo Miranda Dupi? Kiara Tito zbulon kush e kritikon më shumë tek veshjet!
Live From Tirana 09:44 21/05/2022
Nga albumi i ri e deri tek bashkëpunimet me artistët e njohur, Vert zbulon gjithçka!
Live From Tirana 09:41 21/05/2022
Loren Nikaj na njeh më tepër me muzikën techno-elektronike!
Çdo gjë është ashtu si duket 17:48 20/05/2022
Aktivisti dhe poeti Agon Rexhepi shpjegon sloganin e fuqishëm: “Ne jemi familje!”
Çdo gjë është ashtu si duket 17:46 20/05/2022