Celebrities Gossip Showbiz

“Mbas datës 6 të premtoj…”, Alban Skënderaj uron për ditëlindje Miriam Canin me fjalët më të bukura!

Miriam Cani është prej kohësh një këngëtare që njihet për zërin e saj të ëmbël dhe të mrekullueshëm. Së bashku me partnerin e saj, Alban Skënderaj bëjnë një çift shumë të pëlqyer të showbiz-it.

Ditën e sotme Miriami feston ditëlindjen e një urim nga bashkëshorti i saj, Alban Skënderaj nuk kishte si të mungonte. Albani ka publikuar një foto të tyre, ku duken shumë të lumtur dhe ka shkruar disa fjalë të bukura për ditëlindjen e saj, ku dhe i bën një premtim.

Ditët që po kalojmë këtë periudhë përfshirë dhe ditën e sotme janë komplet e kundërta e kësaj foto. Ngarkesë, sfida, emocione të mëdha dhe pak orë gjumë! Por synimi është teper i madh bashkë me kënaqësinë dhe lumturinë që vjen pas.
Këtë s‘mund ta përballoja pa mbështetjen dhe qetësinë që ti më dhuron si në familje ashtu dhe në punë me angazhimin dhe këshillat e tua të përditshme.
GËZUAR DITËLINDJEN dashuri dhe mbas datës 6 të premtoj pushime nga ato që ke qejf ti! 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj)