Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Mbretëresha nuk do të jetë pjesëtarja e parë e familjes mbretërore që do të takojë Lilibet?!

Që kur ajo lindi në qershor, vajza e Princ Harry dhe Meghan Markle, Lilibet, ende nuk ka takuar asnjë nga pjesëtarët e familjes së saj mbretërore. Por është raportuar se Harry dhe Meghan janë të etur për të ardhur në Mbretërinë e Bashkuar në të ardhmen në mënyrë që fëmija tre-muajsh të takojë stërgjyshen e saj Mbretëreshën.

Lilibet është stërmbesa e 11-të e Mbretëreshës dhe vëllai i saj më i madh Archie gjithashtu nuk ka qenë në gjendje të shohë monarken që nga lëvizja e tij nga Britania e Madhe në SHBA në fillim të vitit 2020.

Sidoqoftë, është raportuar se Mbretëresha mund të mos jetë takimi i parë mbretëror i Lilibet kur të vijë përfundimisht në Britani, por në vend të kësaj mund të jetë Princesha Eugenie. Eugenie, një kushërirë e Harry-t, aktualisht jeton në Frogmore Cottage, shtëpia e Harry dhe Meghan në Windsor, me burrin e saj Jack Brooksbank dhe djalin e saj August.

Nëse Harry dhe Meghan vijnë në Mbretërinë e Bashkuar me fëmijët e tyre, ka të ngjarë që ata të qëndrojnë në Frogmore me Eugenie, siç mediat e huaja raportojnë.

Në fakt, kur Harry u kthye kohët e fundit në Mbretërinë e Bashkuar këtë vit, përfshirë funeralin e Princit Filip, ai përfundoi karantinën e tij të udhëtimit në vilë. Pavarësisht se bëri disa akuza kundër anëtarëve të familjes mbretërore në intervista, Harry besohet se ka ende mbështetjen e Eugenie.