Celebrities Gossip Showbiz

Më i dashuruar se kurrë, Sylvester Stallone shihet krah bashkëshortes, pak kohë pas ribashkimit të tyre!

Sylvester Stallone dukej më i dashur se kurrë me bashkëshorten Jennifer Flavin teksa shëtisnin në Central Park të Nju Jorkut të hënën, pasi rindezën martesën e tyre. Ylli i “Rocky”, 76, mbajti ëmbël për dore gruan e tij modele, 54 vjeçe, teksa po shijonin një shëtitje piktoreske, përpara debutimit të reality show-t të tyre në Paramount+.

Stallone kishte veshur një xhaketë ngjyrë vjollce, të kombinuar me një bluzë të zezë, xhaketë me zinxhir dhe xhinse. Jennifer kishte veshur një bluzë të bardhë, xhinse të ngushta dhe çizme me taka, me flokët e saj të stiluara në valëzime të buta.

Kjo vjen pasi Sylvester zbuloi se ndarja e tij e shpejtë nga gruaja Jennifer do të jetë pjesë e shfaqjes së re të familjes Paramount +, mes spekulimeve se ndarja e çiftit ishte vënë në skenë për televizionin.

Ish-modelja Jennifer bëri kërkesë për divorc nga legjenda në gusht pas një martese 25-vjeçare, por vetëm një muaj më vonë, u konfirmua se dyshja, që kanë tre vajza, ishin pajtuar. Stallone i tha Hollywood Reporter se natyrisht ndarja do të jetë pjesë e shfaqjes, ndërkohë që pranon të metat e tij si bashkëshort dhe baba. Aktori tha:

Është gjëja e John Lennon: “Jeta është ajo që ndodh kur jeni duke bërë plane të tjera”. Shpresojmë që të jeni të përfshirë me njerëz që i kuptojnë mangësitë e jetës dhe brishtësinë e saj dhe sa e rrallë është një marrëdhënie e vërtetë e mirë. Ndonjëherë e vendos punën përpara familjes sime dhe ky është një gabim tragjik që nuk do të ndodhë më.