“Më kanë lënë pas dore”, Krusita flet mbi ndarjen nga ‘Threedots’!
Pardon My French • 21:29 17/11/2022
E ftuar në Top Albania Radio në emisionin "Pardon My French" ka qenë artistja Krusita. Ajo ka zbuluar më shumë për rikthimin e saj dhe për projektet e ndryshme që ajo ka dëshirë t'i realizojë në fushën e muzikës. Krusita Elona Duro Jonida Aliçkolli Dj Ankloe
“Sot kemi bre**, po s’kemi lekë”, Devi dhe Dori zbulojnë gjithçka mbi miqësinë 20- vjeçare!
Pardon My French 18:42 01/12/2022
“Shefi na urdhëroi të bënim fëmijë”, Devi dhe Dori zbulojnë sekretet e të punuarit me Filip Çakulin!
Pardon My French 18:41 01/12/2022
Dështimi në ‘Portokalli’, shkëlqimi në teatër, dyshja e ‘Fiks Fare’ flet mbi martesën profesionale!
Pardon My French 18:40 01/12/2022
Team Dua vs Team Rita: Cila artiste mblodhi më shumë shqiptarë?
Pardon My French 18:39 01/12/2022
A tradhëtohet një princ me një bodyguard? Elona dhe Jonida kanë diçka për t’i thënë Meghan Markle…
Pardon My French 18:38 01/12/2022
Cilat janë shenjat më festive të horoskopit?
Pardon My French 18:37 01/12/2022
Në një intervistë si kurrë më parë, Devi dhe Dori na rrëfejnë për jetën private dhe karrierën!
Pardon My French 17:12 01/12/2022