Celebrities Gossip Showbiz

Me në pah format e bukura trupore, Xhensila Myrtezaj na zbulon fotot e fundit të pushimeve në Bali!

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare shumë e pëlqyer nga publiku dhe këngët e saj numërojnë miliona klikime vetëm pak ditë pas publikimit. Pas një pauze prej pak muajsh artistja u rikthye me shumë projekte të reja muzikore. Por, përpos karrierës bukuroshja është mjaft aktive me postime nga jeta e saj private duke ndarë shpesh postime mjaft të ëmbla me ndjekësit e saj.

Duket se për Xhensilën pushimet në Bali me familjen e saj kanë përfunduar. Gjatë këtyre ditëve familja Kallaku ka tërhequr vëmendjen me postimet e tyre në rrjete sociale, ku na kanë treguar aktivitetet e tyre gjatë pushimeve. Edhe vetë Xhensila ka tërhequr vëmendje për shkak të fotove të saj, ku na ka treguar edhe format e bukura trupore e ndër to kanë qenë edhe këto të fundit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Familja Kallaku shpesh udhëton nëpër botë dhe ndan me ne momente nga pushimet e tyre. E së fundmi Xhensila e më pas edhe Besi na kanë treguar me anë të disa postimeve në Instagram se kanë nisur pushimet në Bali. Çifti po na tregon me anë të postimeve aktivitetet e tyre gjatë këtyre pushimeve e vetëm pak më parë kanë zbuluar edhe një sekret që askush nuk e dinte. Të gjithë i kanë parë ‘selfiet’ e famshme të personazheve VIP me majmunët, ku në foto duket sikur ai që e shkrep foton është majmuni. Por mesa duket nuk qenka kështu siç duket apo kemi menduar. Me anë të një video teksa kanë shkrepur fotot, duket një person tjetër përball tyre, i cili fotografon dhe i jep ushqim majmunit në mënyrë që të zgjasi dorën dhe të duket si një ‘selfie’.