“Më pëlqejnë natyralet, jo bjondet”, Shpat Kërleshi zbulon të pathënat e puthjes me Nitën!
Pardon My French • 17:50 16/03/2023
I ftuar në këtë episod të ‘Pardon My French’ ishte ish- banori i ‘Big Brother VIP Albania’, Shpat Kërleshi. Ai nuk ka ngurruar t’ju përgjigjet pyetjeve të Jonidës dhe Elonës lidhur me eksperiencën e tij brenda shtëpisë dhe jo vetëm. Shpat Kërleshi Jonida Aliçkolli Elona Duro Dj Ankloe
Arbër Çepani zbulon gjithçka mbi ribashkimin e përfolur të Ledrit dhe Sarës!
Pardon My French 16:34 29/06/2024
Diona Fona: “Lotët janë zhdukur, jemi gati për verën”!
Pardon My French 16:32 29/06/2024
Menaxheri harron Bardhin, fokusohet tek Luizi!
Pardon My French 16:29 29/06/2024
“S’ka mo lot” dhe bashkëpunimet surprizë për këtë sezon veror/ Diona Fona zbulon projektet për TAR!
Pardon My French 18:59 27/06/2024
“Është e lehtë për ta kritikuar”/ Gazetari Endi Tufa del në mbrojtje të futbollistit Elseid Hysaj!
Pardon My French 18:42 20/06/2024
“Sikur të luante vetë Sylvinho mirë do ishte”, Endi Tufa zbulon “gabimet” e trajnerit!
Pardon My French 18:40 20/06/2024
Parashikimet e pagabueshme të “Simpson”, arsyeja do ju lërë pa fjalë…
Pardon My French 18:38 20/06/2024