Celebrities Gossip Showbiz

Më të dashuruar se kurrë, Adele dhe Rich Paul shihen në një takim romantik!

Ata kaluan një periudhë nën radar, por Adele shumë private dhe burri i saj Rich Paul tani janë sërish në qendër të vëmendjes. Pas komoditetit në oborrin e fushës në një ndeshje NBA javën e kaluar, dy të dashuruarit u panë duke darkuar në Nobu në Malibu në Kaliforni të martën.

Në mbrëmjen e takimit të tyre në restorantin e mrekullueshëm japonez, Adele shkoi me një këmishë xhins dhe pantallona të zeza. Pavarësisht veshjes së saj të rastësishme, këngëtarja mahniti me grimin minimal duke treguar lëkurën e saj me shkëlqim dhe flokët e gjatë biondë.

Ndërkohë agjenti sportiv Rich kishte veshur një T-shirt Biggie Smalls, xhaketë dhe një kapele bejsbolli teksa dilnin me shpejtësi nga institucioni. Çifti shoqërohej nga miq, përfshirë basketbollistin Anthony Davis.

Ndërkohë, fansat janë ende duke pritur që këngëtarja të njoftojë datat e turneut të saj të riplanifikuar që u anulua në minutën e fundit në fillim të këtij viti. Kjo vjen pasi çifti së fundmi u transferuan së bashku.

Adele dhe Rich blenë folenë e tyre të re të dashurisë në Beverly Hills nga ish-pronari Sylvester Stallone, pasi ajo u shfaq në treg. Këngëtarja postoi në Instagram javën e kaluar për të ndarë një sërë fotosh të dashura të çiftit, duke përfshirë një ku të dy mbanin çelësat e banesës së tyre.