Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Sex

Më thuaj çfarë shenje horoskopi ke, të të them çfarë lloj pornoje sheh!

Interneti ka shumë për të zbuluar kur bëhet fjalë për pornografinë, dhe megjithëse jo çdo kontent është për të gjithë, ka patjetër diçka të veçantë për çdo shenjë të zodiakut. Në varësi të karakteristikave të shenjës tuaj, ju mund të keni nevojë për gjëra të ndryshme.

Nuk jemi këtu për t’ju gjykuar! Të gjithë kemi mendimet tona. Ja çfarë mund të jetë bërë fiks për ju, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit.

Dashi- Hentai

Nëse nuk e dini se çfarë është Hentai, mos e kërkoni në Google. Është një lloj pornografie e animuar plotësisht që nuk njeh kufij kur bëhet fjalë për gjërat e çuditshme. Dukeqenëse është e animuar, shikuesit madje mund të shohin një pjesë të shkurtër të asaj që po ndodh brenda trupit gjatë seksit.

Paralajmërim: Kjo lloj pornografie mund të bëhet vërtet agresive. Lëreni për Dashin me dëshirën e tyre për një seks luftarak.

Demi- Porno Masazh

Demi ka nevojë për prekje plot ledhatime dhe ata duan të ndihen sa më të relaksuar. Mund të jetë shenja e vetme që mund të shohë një video porno me masazh dhe të arrijë orgazmën para penetrimit. “Vetëm pak supet …”

Binjakët- Treshe

Binjakëve nuk u pëlqen të angazhohen vetëm në një gjë; ata duan opsione – dhe absolutisht që duan më shumë se një. Pornoja treshe është e bërë fiks për ta, pasi vazhdimisht janë në ndërrim të partnerëve. Përndryshe, Binjakët thjesht lundrojnë midis videove pornografike dhe kjo mund të zgjasë me orë të tëra.

Gaforrja- ‘Stepmom’

Gaforret kanë shumë probleme me ”njerkën”. E kemi thënë dhe më parë: Ato kanë nevojë për shumë dashuri, vëmendje dhe kujdes në shtrat, e njëjta gjë vlen edhe për fantazinë e tyre. Ideja për patur në shtrat dikë që do t’i përqafojë dhe do t’i gatuajë darkë është shumë eksituese.

Luani- Porno “soft”

Luanët kanë një imagjinatë të pasur, krijuese. Ata nuk kanë nevojë për gjëra të gatshme. Kanë nevojë vetëm për ‘sugjerime të vogla’. Imagjinata e tyre mund ta bëjë vetë punën…

Virgjëresha- Anal

Një botë në të cilën akti i seksit anal nuk ndiqet nga pastrimi i mirë i… epo, anali është bota në të cilën duan të jetojnë Virgjëreshat. Gjenjeni çfarë, Virgjëresha? Pornoja është e vetmja botë ku ekziston ky realitet. Me fat për ju që edhe ekziston. Jini mirënjohës që keni lindur në këtë dekadë.

Peshorja- Lezbike

Peshoret kanë të bëjnë me drejtësinë dhe ekuilibrin dhe dukeqenëse pornografia është krijuar për kënaqësinë e burrave. (Le ta pranojmë, burrat në pornografi janë të tmerrshëm në krahasim me gratë aktore.)

Peshoreve u pëlqen të ‘barazojnë peshoren’ duke ua kushtuar shijet e tyre tërësisht grave.

Akrepi- Lezbike dhe Heteroseksualë

Akrepi është shenja e transformimit, vdekjes dhe rilindjes dhe kjo është arsyeja pse ata shpesh mendohen si shenja më seksuale. Ata e mendojnë seksin si një përvojë transformuese, kështu që të shikosh dikë që josh dhe transformon dikë tjetër është një ‘ndezje’ e madhe për ta.

Shigjetari- ‘Gangbang’

Shigjetari e sheh seksin si një sport olimpik. Ata duan që të jetë një stërvitje aerobike dhe një pornografi e mirë në grup është më e përafërt me atë çfarë ata kërkojnë. Për të mos harruar, ka shumë pornografi në grup që shfaqin njerëz nga kultura dhe prejardhje të ndryshme dhe flasin gjuhë të ndryshme, gjë që tërheq dashurinë e Shigjetarit ndaj udhëtimeve ndërkombëtare.

Bricjapi- ‘Stepdad’

Bricjapët janë përballë Gaforres në zodiak, kështu që aty ku Gaforret mund të kenë ‘fetish’ ‘stepmom’, Bricjapët kanë ‘stepdad’. Pornografia ‘stepdad’ është një term i mundshëm kërkimi për Bricjapët, të cilët kanë një anë të çuditshme që kundërshton vlerat e tyre ‘tradicionale’.

Ujori- Realiteti Virtual

Ujorët ecin para kohës. Ata janë mendimtarët e zodiakut dhe kanë një qëndrim shumë eksperimental ndaj seksit. Ata kanë nevojë  për përvoja ndërvepruese në shtrat.

Peshqit- Të animuara

Peshqve u duhet diçka për të stimuluar imagjinatën e tyre, diçka për të cilën nuk do të jenë shumë empatikë. Ata kanë tendencë të tërheqin ndjenjat e atyre me të cilët bëjnë seks, kështu që nëse ata ndiejnë në ndonjë farë mënyre për pornografinë që po shikojnë, fillojnë të mendojnë shumë. Më mirë të shihni diçka të animuar.