Celebrities Gossip

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly ndajnë videon intime me ndjekësit!

Ata u fejuan me një propozim intim në Porto Riko javën e kaluar. Por Megan Fox dhe i fejuari i saj Machine Gun Kelly ende nuk mjaftohen me njëri-tjetrin. Aktorja ndau video nga banja e tyre intime me petalet e trëndafilit të hënën.

Çifti u shtri krah për krah në banjë përpara se të mbështetnin këmbët në anë të vaskës qeramike. Thonjtë e tyre ishin të zbukuruar me të njëjtën shtresë manikyr metalik. Çifti filloi të qeshte përpara se MGK, i lindur në Colson Baker, të pyeste:

Uh çfarë po ndodh?

Megan dhe i fejuari i saj kanë qenë në Milano fundjavën e kaluar, ku MGK eci në shfaqjen e modës për meshkuj të vjeshtës, dimër 2022, Dolce & Gabbana. Aktorja postoi një përmbledhje të D&G ku shfaqej e veshur me një bluzë të zezë të zbukuruar me fjalën “SEX”, minifund dhe gjerdan metalik. Një shumëllojshmëri imazhesh të tjera tregonin të gjithë të veshur në eventin e modës, së bashku me disa foto të saj dhe MGK.

Megan njoftoi fejesën e saj me Machine Gun Kelly të mërkurën duke shpërndarë një video të propozimit të tyre intim me ndjekësit e saj në Instagram, duke cituar se ai u bë të martën, më 11 janar. Pamjet tregojnë Kelly duke u ulur në gjunjë në një vend të veçantë për çiftin, ndërsa Fox qëndronte e tronditur.