Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Mendimet e sinqerta të Alfred Cakos për politikanët shqiptarë…
Ndryshe • 18:38 01/12/2021
Alfred Cako ishte i ftuar në “Ndryshe”, ku i pyetur rreth një mendimi për disa nga politikanët, dhe jo për një analizë të detajuar rreth tyre, komentet e Cakos vërtetuan edhe një herë se ai nuk nguron të shprehë opinionin e tij të vertëtë e pa barriera, pavarësisht se kujt i drejtohet. Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini Alfred Cako
Majlinda Bregu: “Në Partinë Demokratike duhet të rikthehet gara e ndershme.”
Ndryshe 20:09 19/01/2022
Majlinda Bregu: “Integrimi në Europë, datë gjithmonë e më e largët!”
Ndryshe 19:24 19/01/2022
Majlinda Bregu: “Unë nuk jam larguar nga politika, ne na kanë përzënë nga partia!”
Ndryshe 19:23 19/01/2022
Doktori që merr hak duke ‘shtrirë’ pacientin…
Ndryshe 18:37 19/01/2022
A ka patur Majlinda Bregu një ofertë nga Edi Rama për të qenë ministre e kabinetit të tij?
Ndryshe 18:25 19/01/2022
Nga detyra si drejtor i Postës Shqiptare deri te situata në PD, Ervin Bushati i tregon të gjitha!
Ndryshe 20:53 12/01/2022
Grida Duma, fituesja e Big Brother me politikanë sipas Ervin Bushatit!
Ndryshe 19:14 12/01/2022