Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

“Mendon se kështu shprehet burrnia”, Linda Halimi nuk përmbahet ndaj video-s…

Linda Halimi është një nga këngëtaret me një zë shumë potencial që edhe pse nul del në dalje televizive apo koncerte është mjaft e njohur nga audienca.

Ditët e fundit po përflitet shumë një video shumë banale që po qarkullon në rrjetet sociale, ku një burrë dhunon një grua teksa debatojnë në një supermarket. Një video e tillë ka shokuar opinionin publik dhe për më tepër shumë personazhe të showbiz-it kanë reaguar lidhur me këtë situatë aspak të këndshme. Një ndër to ka qenë dhe këngëtarja Linda Halimi, e cila me anë të në Instastory ka reaguar tepër ashpër.

Burrë ‘bal’ tipik, i frustrum, që mendon se kështu shprehet “burrnia” e tij… imagjino të të bjerë “hise” një si ky për burrë e babë të fmijës tënd! Llum! Zhyll! 

 

Lindita Halimi në 2019-ën ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë që është vajzë dhe askush nuk e dinte që ajo ishte shtatzënë. Teksa në lidhje me këtë temë kaq të ndjeshme kanë reaguar edhe emra të tjerë si Oriola Marashi, Dafina Zeqiri, e të tjerë.

Linda së bashku me partnerin e saj janë prindër të një vajze të vogël, Kaimana dhe jetojnë së bashku në Amerikë prej vitesh tanimë.