Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities

Mendoni se dini gjithçka për familjen mbretërore? Zbuloni 10 gjërat më pak të njohura rreth saj…

1.   Princeshë Diana e mori emrin nga një tjetër Lady Diana Spencer nga shekulli i 18-të.

2.    Manikyri i Mbretëreshës kushton vetëm 11 dollarë.

3.    Princ Philip nuk ka prejardhje britanike.

4.    Meghan Markle u detyrua të bëjë ndryshime rrënjësore në stilin e jetesës së saj pas fejesës.

5.    Qenushët e Mbretëreshës nuk kanë patur gjithnjë “sjellje mbretërore”.

6.    Vajza e Meghan dhe Harry është quajtur Lilibet në nder të Elizabeth II.

7.    Emrat alternativ të Princ William dhe Princ Harry ishin Arthur dhe Albert.

8.    Harry dhe Meghan u njohën në një ‘blind date’.

9.    Meghan mbante një unazë me inicialin ‘H’ përpara se të fejohej me Princ Harry.

10. Princeshë Diana kishte një mesazh sekret për Charles të shkruar në një nga këpucët e martesës.