Mendoni se e njihni mirë Billie Eilish?! Ja disa fakte që ndoshta nuk i kishit dëgjuar për të!
Lancio • 11:28 16/10/2022
Këngëtarja e njohur Billie Eilish njihet në mbarë botën jo vetëm për hitet por edhe për sukseset e padiskutueshme. Ka disa fakte që ju ndoshta nuk i dini rrreth saj prandaj ndiqni videon sepse jua tregon Albana. Albana Ruçi Roi Dj
Ngjarjet më të bujshme të javës që kanë ‘tronditur’ rrjetin në Lancio!
Lancio 16:59 01/02/2023
Ekskluzivisht për TAR, Dea Strica rrëfen për karrierën e saj artistike dhe jo vetëm!
Lancio 17:04 27/01/2023
Artisti që këndon në Athinë, Julio Imeri tregon për karrierën e tij dhe suksesin në Greqi!
Editori Sugjeron, Lancio 18:17 25/01/2023
Disa fakte interesante që ndoshta nuk i dini për këngëtaren me influencë botërore, Shakira!
Lancio 12:51 15/01/2023
Nga bashkëpunimi me Soni Malaj deri tek realizimi i projekteve të reja, Estto na zbulon gjithçka!
Lancio 17:24 13/01/2023
“Reperat e mëdhenj unë i ha për iftar”, Kennz Rushiti shpjegon kuptimin e deklaratës së tij!
Lancio 15:50 12/01/2023
Sordi Manfred, ky artist i ri që pritet të sjellë surpriza në tregun muzikor shqiptar dhe jo vetëm!
Lancio 19:38 09/01/2023