Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Meri Shehu parashikon fituesin e Kampionatit Europian! Cila skuadër do ta fitojë kompeticionin sipas saj?
Pasó – Euro 2020 • 14:56 12/06/2021
Emisioni më i ri sapo nisi në Top Albania Radio. I titulluar “Pasó – Euro 2020”, moderuar nga Denis Dyrnjaja dhe Albana Ruçi, dhe me disa intervista interesante të sjella nga Endri Kaçaçi, ky emision do të vijë çdo ditë tek ju me ndeshjet më emocionuese të Kampionatit Europian. E ftuar në një lidhje telefonike ishte astrologe Meri Shehu, për të folur për parashikimet e saj për këtë Kampionat. Ajo tregoi se ka qenë gjithnjë tifoze me Gjermaninë, por megjithatë duket se këtë vit nuk e shikon fituese. Përkundrazi, ajo beson se fituesi gjendet mes Anglisë dhe Zvicrës. Denis Dyrnjaja Albana Ruçi Endri Kaçaçi Dj Ankloe
Dëgjuesit e TAR shprehin lumturinë për fitoren e Italisë dhe zhgënjimin nga humbja e Anglisë!
Pasó – Euro 2020 17:20 13/07/2021
Adrian Civici në episodin e fundit të “Paso Euro 2020”: “Pa Mancini-n, një skuadër si Italia zor se kishte për të fituar!”
Pasó – Euro 2020 17:13 13/07/2021
Redi Jupi në episodin e fundit të “Paso Euro 2020”: “Për sa kohë janë Ronaldo dhe Messi lojtarë…”
Pasó – Euro 2020 17:07 13/07/2021
Finalja “Itali-Angli”, Marin Mema tregon në “Paso Euro 2020” se është i palëkundur për…
Pasó – Euro 2020 20:06 12/07/2021
Arben Manaj zbulon se 100 tifozë tentuan të thyejnë barrierat e stadiumit!
Pasó – Euro 2020 17:00 12/07/2021
Jul Deda dhe Edi Oga në një përballje, Itali vs Angli?
Pasó – Euro 2020 19:00 09/07/2021
Fioralba Dizdari për ‘Paso Euro 2020’: “Më pëlqejnë sulmuesit e Italisë!”, Albana Ruçi, Denis Dyrnjaja
Pasó – Euro 2020 20:50 08/07/2021
Glent Nallbani zbulon për “Paso Euro 2020” surprizat në formacion që sollën dy skuadrat gjysmëfinaliste!
Pasó – Euro 2020 15:39 07/07/2021
Befason gazetari Reis Çiço në “Paso Euro 2020”! Ja finalistët e Kampionatit Europian…
Pasó – Euro 2020 15:24 07/07/2021
Sindi Marina, bukuroshja me tipare daneze zbulon nëse do të shkonte me një futbollist në “Paso Euro 2020”!
Pasó – Euro 2020 18:43 05/07/2021
Parashikimi i saktë i Lorenc Jeminit në “Pasó – Euro 2020” për ndeshjen Ukrainë-Angli…
Pasó – Euro 2020 18:42 05/07/2021
Edi Oga qëllon në shenjë: “Anglia do të jetë në ndeshje me Danimarkën”!
Pasó – Euro 2020 18:40 05/07/2021
Lenida Halilaj, psikologia që parashikoi fatin e Zvicrës!
Pasó – Euro 2020 17:48 03/07/2021
Artan Shyti: “Diferenca mes ekipeve është më e vogël se rastësia në sport!”
Pasó – Euro 2020 17:47 03/07/2021
Shkëlqim Hajdari: “Futbolli është sport i shansit, nuk ka të bëjë sa të forta janë skuadrat!”
Pasó – Euro 2020 15:49 01/07/2021
Astrit Hafizi: Gjermania pas kualifikimit me Hungarinë, “Fituam por s’e di pse fituam!”
Pasó – Euro 2020 21:37 30/06/2021
Arben Manaj: “Më shumë dëshirë kisha të futesha në Facebook të bëja komente, sa të shihja ndeshjen!”
Pasó – Euro 2020 21:28 30/06/2021
Genc Fuga tifoz tipik: “Jam me Anglinë, por nuk besoj se fiton!”
Pasó – Euro 2020 18:50 29/06/2021
Sulejman Mema në “Paso Euro 2020”: “Suksesi i Danimarkës rrjedh nga fatkeqësia që i ndodhi!”
Pasó – Euro 2020 16:34 29/06/2021
Enxhi Biba tregon sekretin që fshehin ekspertët e futbollit!
Pasó – Euro 2020 19:46 28/06/2021
Sekreti shokues i suksesit të Danimarkës u zbulua nga Lorenc Jemini!
Pasó – Euro 2020 19:39 28/06/2021
Glenti Nallbani komenton ndeshjet dhe gjendjen e skuadrave të Kampionatit Europian!
Pasó – Euro 2020 17:15 24/06/2021
Ervin Salianji sheh vetëm blu dhe Eraldo Rexho parashikon fituesit e ndeshjeve të ditës në “Paso Euro 2020”!
Pasó – Euro 2020 17:02 24/06/2021
Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Mevlan Shaba: “Nuk kam fat as në dashuri, as në lloto!”
Pasó – Euro 2020 16:12 23/06/2021
Edmond Tupja zbulon në “Pasó – Euro 2020” arsyen pse nuk e ndjek Kampionatin Europian…
Pasó – Euro 2020 16:10 23/06/2021
“Paso Euro 2020” vjen me komente për ndeshjet e Kampionatit Europian
Pasó – Euro 2020 16:07 23/06/2021
Adrian Civici: “Më e rrezikuara nga ekipet e mëdha është Spanja! Por natyrisht edhe Portugalia dhe Gjermania.”
Pasó – Euro 2020 18:02 22/06/2021
Maratona e përditshme e “Paso Euro 2020”, të ftuar Ervin Kurti dhe Lorenc Jemini
Pasó – Euro 2020 20:52 21/06/2021
Aulona Musta dhe Redi Jupi diskutojnë për situatën e skuadrave që po vazhdojnë rrugëtimin në Kampionatin Europian
Pasó – Euro 2020 17:11 21/06/2021
Sulejman Mema: “Gjermania edhe pse humbi është nivel i lartë!”
Pasó – Euro 2020 14:54 19/06/2021
Xhesika Polo dhe Arbër Çepani tregojnë në “PASO EURO 2020” skuadrat e tyre të preferuara, zbulohet përgjigja e quiz-it!
Pasó – Euro 2020 18:13 18/06/2021
Sulejman Starova: “Do veçoja Francën si favorite, Gjermania ka disa probleme!” Skuadrat më favorite të momentit flitet në “PASO EURO 2020”
Pasó – Euro 2020 17:56 18/06/2021
Emocionet e Euro 2020, Arinda Gjoni dhe Reis Çiço rrëfejnë skuadrat e tyre të zemrës!
Pasó – Euro 2020 18:53 17/06/2021
Endri bën intervista dhe pyet njerëz të ndryshëm se cilën skuadër mbështesin në “Euro 2020”
Pasó – Euro 2020 15:17 17/06/2021
Erik Lloshi: “Futbolli është bërë sa për ‘show’ si muzika” dhe zbulon se nuk është një ndjekës i futbollit si sport. Të ftuar, Erik Lloshi, Klodiana Shala
Pasó – Euro 2020 21:31 16/06/2021
“PASO EURO 2020”, Klodiana Shala tregon për cilën skuadër bën tifo këtë kampionat! Të ftuar në studio, Klodiana Shala, Defrim Methasani
Pasó – Euro 2020 21:28 16/06/2021
Pse Spanja nuk ka lojtarë të Real Madrid-it në këtë Kampionat?!
Pasó – Euro 2020 19:46 15/06/2021
Humbja e Maqedonisë së Veriut, ngjarja e Eriksenit dhe shumë të tjera u diskutuan këtë të dielë në “Pasó Euro 2020”
Pasó – Euro 2020 15:50 14/06/2021
Meri Shehu parashikon fituesin e Kampionatit Europian! Cila skuadër do ta fitojë kompeticionin sipas saj?
Pasó – Euro 2020 14:56 12/06/2021